کرم رنگی پوشاننده لک نئودرم مدل Optimal Actisense

محصول جدید

36,700 تومان

  • چربی : فاقد چربی
  • ویتامین : ندارد                                     

افزودن به مقایسه

کرم پوشاننده

کرم پوشاننده محصولي از مراقبت پوست است که همانطور که از نامش مشخص است خاصيت پوشانندگي دارد. کرم پوشاننده بسيار سبک بوده و نسبت به کرم پودر يا کرم هاي ديگر به نسبت پوشانندگي کمتري دارد. استفاده از کرم پوشاننده بسيار ساده و راحت است و تمامي خواصي که يک کرم بايد براي مراقبت از پوست را داشته باشد کرم پوشاننده در خود جاي داده است.
ماندگاري کرم پوشاننده 24 ساعت است و در کل روز پوست را پوشش داده و بي عيب و نقص مي سازد. کرم پوشاننده يک محافظ عالي براي پوست به شمار مي رود و شما مي توانيد در مواقعي که بسيار در معرض نور خورشيد قرار داريد از کرم پوشاننده استفاده کنيد تا علاوه بر پوشاندن لک و نواقص پوستتان از پوست خود محافظت کرده باشيد.
يکي از بزرگ ترين حسن هاي اين کرم پوشاننده لک خاصيت مرطوب کنندگي بالاي اين کرم پوشاننده لک و پيس است. تفاوت عمده ي ديگري که کرم پوشاننده لک با ساير کرم ها دارد اين است که اين کرم پوشاننده لک داراي پرايمر است و لازم نيست قبل از استفاده از کرم پوشاننده به طور جداگانه از پرايمر استفاده کنيد.
کرم پوشاننده لک به دليل اينکه فاقد چربي است براي افرادي که پوست چرب و مستعد آکنه و جوش دارند بسيار مناسب است. کرم پوشاننده بايد مطابق با رنگ پوست تهيه و مصرف شود تا در رنگ پوست دوگانگي ايجاد نشود.
قبل از استفاده از کرم محو کننده لک صورت يا همان کرم پوشاننده بايد پوست به طور کامل شسته شود. نکته اي که در استفاده از کرم پوشاننده لک وجود دارد اين است که اين کرم پوشاننده را نمي توان مانند کرم پودر يا کرم هاي آرايشي با پد آرايشي استفاده کرد. کرم پوشاننده را بايد با نوک انگشتان به آرامي روي پوست بماليد.

کرم رنگي پوشاننده لک نئودرم مدل Optimal Actisense

کرم رنگي پوشاننده لک نئودرم يک کرم پوشاننده لک و جوش بوده که فاقد هرگونه چربي است. کرم رنگي پوشاننده لک نئودرم بسيار براي پوست سبک است و داراي رنگي طبيعي روي پوست است. کرم رنگي پوشاننده لک نئودرم بهترين کرم پوشاننده لک و پيس است که حاوي مواد غير جوش زا بوده و با پوشش دهي بالايي که دارد پوستي صاف و يکدست به شما مي دهد.
کرم پوشاننده لک صورت، کرم پوشاننده لک بدن، کرم پوشاننده جاي جوش و ... بايد حاوي مرطوب کننده باشند که کرم رنگي پوشاننده لک نئودرم اين خاصيت را دارد و حاوي مقدار زيادي مرطوب کننده است. کرم رنگي پوشاننده لک نئودرم داراي اکتيو هاي مات کننده است که از براق شدن پوست جلوگيري به عمل مي آورد.
قيمت کرم رنگي پوشاننده لک نئودرم بسيار مقبول بوده و براي استفاده روزانه مناسب است. کرم پوشاننده لک را بهتر است از فروشگاه هاي معتبر و قابل اعتماد خريداري کنيد. خريد اينترنتي کرم پوشاننده لک از فروشگاه اينترنتي شبانه روز اين اطمينان را به شما مي دهد که کرم پوشاننده اصل و با کيفيت را خريداري کرده ايد. فروش عمده کرم پوشاننده لک در تهران و اصفهان را با فروشگاه اينترنتي شبانه روز تجربه کنيد.

سایر مشخصات محصول

حجم : 50 میلی لیتر
ویتامین :
فاقد چربی :
برند : نئودرم
نوع محفظه نگهدارنده : تیوپی
جنس محفظه نگهدارنده : پلاستیک
شماره مجوز : 5841091678259523
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران
راهنمای استفاده : پیش از استفاده پوست کاملا شسته شود و مقداری از کرم با نوک انگشتان به آرامی و با ضربه روی پوست پخش شود.
سایر توضیحات : - متعادل کننده پوست‌های چرب و مستعد آکنه - با مواد غیر جوش‌زا - بهبود کیفیت ظاهری پوست - دارای اکتیوهای مات کننده، ضد لک و پوشاننده - جلوگیری از براق شدن پوست - دارای خاصیت مرطوب کنندگی و پوششی - رنگ روشن و ملایم