کرم برنزه کننده آلسینا

محصول جدید

115,000 تومان

  • ویتامین : ندارد
  • مناسب برای : پوست صورت

افزودن به مقایسه

کرم برنزه کننده

اين روز ها با پيشرفت مد ، بيشتر افراد تمايل به داشتن رنگ پوست تيره پيدا کرده اند. از آنجايي که در ايران مانند ساير کشور ها نمي توان به راحتي آفتاب گرفت و بدن را برنزه کرد ما يک روش بي ضرر براي افرادي که مي خواهند برنزه کنند، يافته ايم. کرم برنزه کننده يکي از محصولات مراقبت پوست است که آمده تا روياي افرادي که دوست دارند رنگ پوستشان تيره باشد را محقق سازد.
کرم برنزه کننده يک روش بي ضرر و امن براي برنزه کردن بدن است ازآن جهت که تابش مستقيم نور خورشيد بر روي پوست مضراتي را به همراه دارد. با کرم برنزه کننده شما بدون قرار گرفتن در مقابل اشعه هاي مضر نور خورشيد به راحتي مي توانيد پوست خود را برنزه کنيد.
بسياري از افراد براي برنزه کردن پوست خود به سراغ سولاريوم مي روند که بايد بگوييم که سولاريوم هم بعد از مدتي مي تواند آسيب هاي جدي به پوست وارد کند و يکي از بزرگترين آسيب هايي که به پوست مي زند ايجاد خشکي روي پوست و پيري زودرس پوست است. پس همه ي اين راه ها را دور ريخته و با خريد کرم برنزه کننده به رنگ پوست ايده آل خود برسيد.
کرم برنزه کننده در سه رنگ روشن، متوسط و تيره و همچنين براي انواع پوست ها طراحي شده است که شما براي نتيجه گيري بهتر از کرم برنزه کننده پيشنهاد مي کنيم کرم برنزه کننده خود را يک درجه تيره تر نسبت به رنگ پوستتان انتخاب کنيد.
و اما نکته ي بسيار مهمي که بايد در زمان استفاده از کرم برنزه کننده بدانيد اين است که اين کرم برنزه کننده فاقد خاصيت محافظت از پوست در برابر اشعه هاي نورخورشيد است و شما بايد ضمن استفاده از کرم برنزه کننده از کرم ضد آفتاب هم براي محافظت از پوست خود استفاده کنيد.
کرم برنزه کننده بدن با برندهاي متفاوتي وارد بازار شده و به فروش مي رسد. از جمله اين برندهاي کرم برنزه کننده مي توانيم به کرم برنزه کننده پريم، کرم برنزه کننده آردن، کرم برنزه کننده باباريا، کرم برنزه کننده سي گل، کرم برنزه کننده نيوا ، کرم برنزه کننده سينره و کرم برنزه کننده آلسينا اشاره کنيم.

کرم برنزه کننده آلسينا

کرم برنزه کننده آلسينا محصول کشور آلمان است و برند آلسينا از کشور آلمان در زمينه ي توليد محصولات مراقبت پوست فعاليت خود را آغاز کرد. کرم برنزه کننده آلسينا براي استفاده روي پوست صورت مناسب است و همچنين اين کرم برنزه کننده آلسينا خاصيت محافظت کنندگي از پوست را هم دارد. براي استفاده از کرم برنزه کننده آلسينا دقت داشته باشيد که اين کرم برنزه کننده را بايد به صورت يک لايه بر روي پوست خود بماليد و هر 4 الي 5 روز يک بار مجدد استفاده شود.
شايد برخي از افراد تمايل داشته باشند که فقط صورتي برنزه داشته باشند به همين خاطر توليد کنندگان کرم برنزه کننده دو مدل از کرم برنزه کننده را در قالب کرم برنزه کننده بدن و کرم برنزه کننده صورت طراحي و توليد کرده اند. جالب است بدانيد که محصولات برنزه کننده تنها شامل کرم برنزه کننده نمي شود و در انواع مختلف روغن برنزه کننده ، اسپري برنزه کننده فوري، ژل برنزه کننده، فوم اتو برنزه کننده و ... براي کاربرد هاي مختلف توليد مي شود.
مدلي ديگر از کرم برنزه کننده وجود دارد که بسيار براي آقايان مناسب است. کرم برنزه بدنسازي مختص آقاياني که براي مسابقات بدنسازي بايد بدن خود را برنزه کنند طراحي شده و مورد استفاده قرار مي گيرد. البته کرم برنزه کننده مردانه هم براي استفاده روزمره ي آقايان در بازار موجود است.
دقت داشته باشيد که کرم برنزه کننده خود را از کجا و با چه برندي خريداري مي کنيد. به دليل اينکه اين محصول مستقيما با پوست شما سروکار دارد پس بسيار در خريد کرم برنزه کنند خود حساسيت به خرج دهيد. براي اطمينان بيشتر از خريد کرم برنزه کننده اصل و با کيفيت به فروشگاه هاي اينترنتي که داراي نماد اصالت و کيفيت محصول هستند مراجعه کنيد.

شما با خريد اينترنتي کرم برنزه کننده از فروشگاه اينترنتي شبانه روز اين اطمينان را کسب خواهيد کرد که يک کرم برنزه کننده اصل و مرغوب خريداري کرده ايد. همچنين فروشگاه اينترنتي ما در زمينه فروش عمده محصولات برنزه کننده در تهران و اصفهان فعاليت دارد.

سایر مشخصات محصول

حجم : 50 میلی لیتر
قابل استفاده برای : پوست صورت
ویتامین :
برند : آلسینا
نوع محفظه نگهدارنده : تیوپی
جنس محفظه نگهدارنده : پلاستیک
شماره مجوز : 7623905293934004
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
راهنمای استفاده : یک لایه از کرم روی پوست مالیده شود و هر 4 تا 5 روز یکبار تکرار شود.
سایر توضیحات : - کرم برنزه کننده - محافظت کننده پوست

محصولات مرتبط