کرم ترمیم کننده زخم سینره حجم 40 میلی لیتر

محصول جدید

41,000 تومان

  • متناسب با : انواع پوست
  • خاصیت : ضد التهاب ، ضد باکتری

افزودن به مقایسه

کرم ترمیم کننده زخم سینره حجم 40 میلی لیتر

کرم ترمیم کننده زخم سینره حجم 40 میلی لیتر سوزش و قرمز یناشی از زخم و سوختگی را از بین می برد و علاوه بر التیام بخشی ، آنتی باکتریال بوده و از بروز عفونت بر روی زخم جلوگیری می کند. به علاوه حاوی کرم ضد آفتاب بوده و اجازه نمی دهد ناحیه زخم شده در مقابل اشعه نور آفتاب آسیبی ببیند.

کرم ترميم کننده زخم سينره

در طول روز ممکن است آسيب هايي به پوست وارد شود که زخم شدن ، جوش زدن ، سوختگي پوست ، خراشيده شدن پوست و ... مي تواند از انواع اين آسيب ها باشد. علاوه بر دردي که متحمل مي شويد پس از مدتي جاي اين زخم ها ، جوش ها ، سوختگي ها و ... همانند يک لکه بر روي پوست باقي مي ماند. اين لکه خود به تنهايي بسيار آزاردهنده است.
اما ديگر نيازي نيست براي حل اين مشکل نگران باشيد. شرکت هميشه سبز سينره انواع کرم ترميم کننده زخم ايراني را براي مراقبت از پوست طراحي کرده است که در ادامه تک تک اين محصولات را براي شما شرح خواهيم داد.
کرم ترميم کننده زخم سينره يکي از اين محصولات است که به هنگام ايجاد زخم از اين کرم استفاده مي شود. قرار گرفتن اين کرم بر روي زخم يک تسکين دهنده عالي است و درصورتيکه از کرم ترميم کننده زخم سينره استفاده شود ديگر اثري از لک ناشي از به جا ماندن زخم بر روي پوست خود مشاهده نخواهيد کرد. به علاوه کرم ترميم کننده زخم سينره فاقد الکل بوده و يک ضد عفوني کننده عالي براي زخم به شمار مي رود.
نوع ديگري از اين کرم هاي ترميم کننده ، کرم ترميم کننده جاي زخم سينره است. اين کرم يک مرطوب کننده و لايه بردار عالي براي پوست است. اين کرم ترميم کننده پوست به روند بازسازي و ترميم پوست سرعت مي بخشد و با خاصيت روشن کنندگي دارد لکه ايجاد شده از جاي زخم را به طور کلي از بين مي برد. اين کرم يک کلاژن ساز قوي بوده و جاي زخم را سريعا بهبود مي بخشد.
نوعي ديگري از کرم ترميم کننده وجود دارد که به هنگام سوختگي از آن استفاده مي شود. در زمان سوختگي پوست درد به قدري زياد است که توان تحمل آن خارج از توان انسان است. بهترين کرم ترميم کننده سوختگي سينره است که با فرمولاسيون قوي و موثرش مثل هميشه مفيد و کارآمد واقع شده است. اين کرم درد و سوزش ناشي از سوختگي را تسکين مي بخشد و مانع از ايجاد قرمزي و التهاب بر روي پوست مي شود.
دردناک تر از اين موارد براي بسياري از افراد مشاهده ي جاي جوش بر روي صورتشان است. براي اين مشکل هم کرم ترميم کننده جاي جوش سينره طراحي شده و با مرطوب کنندگي بالايي که دارد به سرعت سلول هاي مرده پوست را بازسازي کرده و مانع از ايجاد دوباره ي جوش مي شود. همچنين همانند يک کرم ضد لک تمامي لکه هاي به جا مانده از جوش را از روي پوست محو مي نمايد.
علاوه بر سينره برندهاي ديگر از جمله کرم ترميم کننده پوست رژودرم ، کرم ترميم کننده اون ، کرم ترميم کننده کالي درم و ... هم در اين زمينه موثر بوده اند. بايد بگوييم که براي ترميم کردن پوست خود به دنبال کرم ترميم کننده زخم خارجي نباشيد در واقع سينره با به کارگيري تمامي مواد گياهي و تمام شرايط موجود و ... محصولات خود را طراحي کرده است و شما را از انواع کرم هاي خارجي بي نياز ساخته است.
براي خريد کرم ترميم کننده زخم سينره مي توانيد به سايت فروشگاه اينترنتي شبانه روز مراجعه نماييد و قيمت آن را مشاهده کرده و خريد خود را ثبت کنيد. علاوه بر اين قيمت کرم ترميم کننده کالي درم هم در قسمت محصولات درج شده است. همچنين فروشگاه ما در زمينه فروش عمده کرم ترميم کننده زخم در تهران و اصفهان هم فعاليت خود را آغاز نموده است.

سایر مشخصات محصول

حجم : 40 میلی لیتر
متناسب با پوست : انواع پوست
خاصیت : ضد التهاب ، ضد باکتری
عصاره :
ویتامین :
برند : سینره
نوع محفظه نگهدارنده : تیوپی
جنس محفظه نگهدارنده : پلاستیک
شماره مجوز : 2162314037400079
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران
راهنمای استفاده : روزی دوبار بر روی پوست خشک و تمیز بمالید. تا ترمیم کامل جای زخم، مصرف را ادامه دهید.
سایر توضیحات : - کمک به ترمیم بریدگی ها و زخم های سطحی - رفع سوزش و قرمزی ناشی از سوختگی های سطحی - محرک ساخت کلاژن و الاستین جهت تسریع ترمیم جای زخم - مهار تکثیر باکتری ها و قارچ ها در پوست آسیب دیده - حاوی مواد ضد آفتاب جهت جلوگیری از اثرات زیان بخش نور خورشید

محصولات مرتبط