پنکیک کالیستا سری Smooth شماره CP04

محصول جدید

46,500 تومان

  • بر اساس رنگ پوست : متوسط
  • SPF : ندارد

افزودن به مقایسه

پنکیک کالیستا سری Smooth شماره CP04

پنکیک کالیستا سری Smooth شماره CP04 دارای رنگ متوسط تیره مایل به قرمز است و پوشش دهی و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

پنکيک کاليستا

پنکيک کاليستا خوبه؟ يکي از لوازم آرايشي که براي زيباتر کردن صورت استفاده مي شود پنکيک است. در اصل پنکيک يک کرم پودر خشک و فشرده است که پوست هاي چرب بايد از نمونه هاي پودري آن استفاده کنند و پوست هاي خشک بهتر است از نمونه هاي مايع آن استفاده نمايند.
در حقيقت نمي توان گفت که کرم پودر بهتر است يا پنکيک چون هرکدام از آنها کاربرد خاصي براي پوست هاي مختلف دارند. در هر صورت براي استفاده از پنکيک يا کرم پودر بايد حتما به نوع پوست و رنگ پوست خود دقت داشت تا با استفاده نادرست از اين لوازم آرايش آسيبي به پوست وارد نشود و يا صورت جلوه اي نامناسب به خود نگيرد.
پنکيک کاليستا در 3 مدل اسموت ، دوکاره و مولتي کالر طراحي و ساخته شده است که هرکدام کاربرد خاصي دارند.
پنکيک اسموت کاليستا : اين نمونه از پنکيک معمولي بوده و براي رنگ پوست هاي مختلف از خيلي روشن تا تيره و برنزه توليد شده تا هر فرد بتواند به راحتي مطابق با رنگ پوست خود اين پنکيک را خريد و استفاده نمايد. پنکيک اسموت کاليستا بافتي نرم دارد که بعد از استفاده روي پوست ظاهري مخملي و زيبا به صورت مي بخشد.
رنگ بندي پنکيک کاليستا در 6 رنگ از شماره 1 براي پوست هاي بسيار سفيد تا شماره 6 براي پوست برنزه و سبزه طراحي شده و مورد استفاده قرار مي گيرد. پنکيک کاليستا شماره 3 نرمال ترين و طبيعي ترين رنگ براي پوست است . افرادي که مي خواهند پنکيک علاوه بر پوشش دهي جلوه ي طبيعي بر روي پوستشان بگذارد مي توانند از اين شماره رنگ استفاده کنند.
پنکيک مولتي کالر کاليستا : اين پنکيک صورت ترکيبي از 4 رنگ مختلف است که از آن مي توان براي فرم دادن و برجسته کردن برخي از نقاط صورت مورد استفاده قرار مي گيرد. افراد با هر نوع پوست و رنگ پوست مي توانند از اين پنکيک مولتي کالر استفاده نمايند و درخشندگي خاصي به صورت مي بخشند.
پنکيک دوکاره کاليستا : اين پنکيک را مي توان هم به صورت خشک استفاده نمود و هم مي توان با کمي خيس و مرطوب کردن پد پنکيک آن را استفاده نمود. در هر دو صورت اين پنکيک دو کاره کاليستا جلوه ي خاصي به صورت مي بخشد اما اگر با پد پنکيک مرطوب استفاده شود پوشش قوي تري از خود نشان مي دهد و تمام نقايص و لکه هاي روي پوست را کاملا مي پوشاند.
در رنگبندي پنکيک کاليستا از رنگ هاي روشن تا تيره به صورت ترکيبي استفاده شده است.
به علاوه استفاده از پنکيک دوکاره سيلکي مات کاليستا با پد پنکيک مرطوب ماندگاري آن را بالا برده و مدت زمان بيشتري روي پوست مي ماند. همچنين اين پنکيک را هم براي پوست خشک و هم براي پوست چرب مي توان استفاده کرد. پنکيک نم دار براي پوست هاي خشک بسيار مناسب است که خشکي پوست را کم کرده و مرطوب سازد. رنگ بندي پنکک کاليستا هم در 6 رنگ روشن تا تيره مورد استفاده قرار مي گيرد.
پنکيک کاليستا قيمت بسيار مناسبي دارد از اين رو بانواني که از اين محصول روزانه و به طور مداوم استفاده مي کنند مي توانند به راحتي اين محصول را خريداري نمايند.
پنکيک کاليستا مخصوص پوست چرب بهترين گزينه براي افرادي است که دائما با مشکل ترشح چربي صورت و براقي ناشي از آن دست و پنجه نرم مي کنند. اين پنکيک با فرمولاسيوني که دارد چربي ترشح شده از پوست را کنترل مي کند و متعادل مي سازد و ديگر هيچ اثري از چربي بر روي پوست باقي نمي گذارد.
همچنين افرادي که پوست خشک دارند و در آرايش خود از کرم پودر استفاده نمي کنند بايد از پنکيک هاي چرب استفاده کنند تا بتوانند فقر چربي پوست خود را تا حدودي جبران کنند و پنکيک روي صورتشان جلوه ي خوبي داشته باشد. لازم به ذکر است که افراد داراي پوست خشک هرگز نبايد استفاده از کرم مرطوب کننده را فراموش کنند.
براي خريد پنکيک کاليستا حتما به کيفيت و اصالت محصول دقت داشته باشيد. خريد اينترنتي پنکيک کاليستا از فروشگاه اينترنتي شبانه روز اين مزيت را دارد که مي توانيد آسوده خاطر باشيد که براي يک کالاي مرغوب هزينه پرداخت کرده ايد. همچنين قيمت پنکيک کاليستا در سايت ما درج شده است و از آنجايي که فروشگاه ما در زمينه فروش عمده پنکيک در تهران و اصفهان فعاليت دارد شما مي توانيد براي اطلاع از قيمت ها با شماره هاي ما تماس بگيريد.

سایر مشخصات محصول

حجم : 10 گرم
نوع : مات
SPF :
شماره رنگ : 04
پایه رنگ : متوسط تیره
آینه :
بر اساس رنگ پوست : متوسط
برند : کالیستا
شماره مجوز : 1068986249886912
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران
سایر توضیحات : - پایه رنگ: متوسط تیره مایل به قرمز - پوشش‌دهی مناسب - عدم ایجاد حس خشکی - ماندگاری طولانی مدت

محصولات مرتبط