کرم لایه بردار نئودرم مدل Renewal AHA 13%

محصول جدید

31,350 تومان

  • عصاره : ندارد.
  • ویتامین : دارد.                                                                                                                                                              

افزودن به مقایسه

کرم لايه بردار

يکي از محصولات مراقبت پوست که اخيرا استفاده از آن باب شده است کرم لايه بردار است.
شايد برايتان پيش آمده باشد که وقتي در آيينه به صورت خود نگاه مي کنيد احساس کنيد پوست صورتتان ديگر رنگ و لعاب و يا درخشندگي سابق را ندارد. نگران نباشيد ما براي اين مشکل شما راه حلي در نظر گرفته ايم. لايه برداري پوست به روش هاي مختلف صورت مي گيرد.
در قديم که محصولات لايه بردار طراحي و توليد نشده بود مردم براي لايه برداري صورت و بدن خود از سفيداب استفاده مي کردند. سفيداب مانند يک لايه بردار قوي تمام سلول هاي مرده پوست را جدا مي کند و به پوست طراوت و شادابي مي بخشد.
اما امروزه روش هاي مختلفي براي لايه برداري پوست به وجود آمده است. بعضي از روش ها که با دستگاه و زير نظر پزشک متخصص پوست انجام مي شود و برخي ديگر با استفاده از ژل لايه بردار، محلول هاي شيميايي و کرم لايه بردار صورت مي گيرد. بهترين راه حل استفاده از کرم لايه بردار است.
با افزايش سن ميزان ترميم و بازسازي سلول هاي پوست کاهش مي يابد از اين رو وقتي سلول هاي مرده پوست شما زياد شود پوست شما کدر و بي روح مي شود. براي داشتن پوستي شفاف و درخشنده استفاده از کرم لايه بردار پوست گزينه ي بسيار مناسبي مي تواند باشد.
کرم لايه بردار به دو مدل AHA و BHA تقسيم مي شود. دليل تقسيم بندي کرم لايه بردار به AHA و BHA در استفاده ي آن براي پوست هاي مختلف است. کرم لايه بردار AHA براي افرادي که پوست خشک دارند مورد استفاده قرار مي گيرد . افرادي که پوست چرب ، مستعد آکنه و پوست نرمال و حساس دارند بهتر است از کرم لايه بردار BHA استفاده کنند. کرم لايه بردار BHA به منافذ پوست نفوذ کرده و و اسيد ها و آلودگي هاي موجود در پوست را از بين مي برد. مزيتي که اين کرم لايه بردر هاي AHA و BHA دارند اين است که به دليل ترکيباتي که دارند ميتوان آن ها را بدون نسخه پزشک خريداري و استفاده کرد.
کرم لايه بردار با برندهاي مختلف توليد و در بازار به فروش مي رسد. کرم لايه بردار سينره ، کرم لايه بردار نئودرم ، کرم لايه بردار سي گل ، کرم لايه بردار اورياژ و .... از جمله برند هايي از کرم لايه بردار صورت است که مي توانيم نام ببريم.

کرم لايه بردار نئودرم

کرم لايه بردار نئودرم يک کرم لايه بردار قوي است که همزمان با عمل لايه برداري و پاک سازي پوست ، زبري پوست را از بين برده و پوست شما را نرم و لطيف مي کند و با آبرساني کردن به پوست ،صورت شما را شفاف و براق و مرطوب مي سازد. کرم لايه بردار نئودرم همچنين قابليت درمان جوش هاي سرسياه ، آکنه و جاي جوش را دارد. اگر به دنبال يک کرم لايه بردار قوي براي لک صورت و يک کرم لايه بردار براي جاي جوش هستيد ، ما کرم لايه بردار نئودرم را به شما معرفي مي کنيم.

کرم لايه بردار بهتر است که شب قبل از خواب استفاده شود. به اين دليل که زمان استفاده از کرم لايه بردار پوست صورت نازک و حساس شده و در برابر قرار گرفتن در مقابل اشعه ي نور خورشيد واکنش نشان مي دهد. استفاده ي بيش از اندازه از کرم لايه بردار باعث حساس شدن پوست وصدمه وارد شدن به پوست شود در نتيجه بهتر است از کرم لايه بردار يک بار در هفته استفاده شود.
قبل از استفاده ي خودسرانه از کرم لايه بردار پوست بايد به پزشک متخصص پوست مراجعه کنيد تا متناسب با پوستتان به شما بهترين مارک کرم لايه بردار صورت را معرفي کند.
کرم لايه بردار پوست به دليل اينکه روي پوست صورت استفاده مي شود پس بسيار مهم است که با کيفيت و مرغوب باشد . خريد کرم لايه بردار خوب مستلزم داشتن اطلاعاتي در مورد کرم لايه بردار و برند کرم لايه بردار است بعد از آن نوبت به خريد کرم لايه بردار مي رسد که بايد از داروخانه ها ، فروشگاه ها و مراکز فروش معتبر خريداري شود. شما با خريد اينترنتي کرم لايه بردار از فروشگاه اينترنتي شبانه روز خريدي با اطمينان را تجربه کنيد. فروشگاه اينترنتي شبانه روز در زمينه خريد و فروش عمده کرم لايه بردار هم فعاليت دارد.

سایر مشخصات محصول

حجم : 50 میلی لیتر
AHA : 13 درصد
عصاره :
ویتامین : ویتامین A , ویتامین E
برند : نئودرم
نوع محفظه نگهدارنده : تیوپی
جنس محفظه نگهدارنده : پلاستیک
شماره مجوز : 9372943129564144
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران
سایر توضیحات : - از بین برنده‌ی سلول‌های زبر و مرده‌ی پوست - جلوگیری از ایجاد چین و چروک - نرم و لطیف کننده‌ی پوست همراه با رطوبت رسانی مناسب - کمک به درمان آکنه، جوش سر سیاه و از بین برنده‌ی اثر برجای مانده از جوش - فاقد پارابن

محصولات مرتبط