ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل black sx

محصول جدید

42,900 تومان

 • نوع رایحه : گرم
 • ساختار رایحه : گل

افزودن به مقایسه

عطر و ادکلن

امروزه يکي از مهمترين لوازم آرايشي بهداشتي که بسيار مورد توجه و مورد علاقه ي مردم است عطر و ادکلن است. عطر و ادکلن مردانه و عطر و ادکلن زنانه با برند هاي متفاوت و در انواع مختلف در بازار ارائه مي شود. نکته ي بسيار قابل توجهي که در اين مبحث وجود دارد ، مساله ي مهارت در تشخيص عطر و ادکلن مرغوب ، انتخاب و خريد آن است. شما با تشخيص اصل يا تقلبي بودن عطر و ادکلن به راحتي مي توانيد خريدي رضايت بخش داشته باشيد.
راه هاي تشخيص عطر و ادکلن اصل و تقلبي:

 •  اولين قدم اطمينان حاصل کردن از فروشنده است.
 • قدم دوم اين است که بسته بندي عطر و ادکلن بايد داراي سلفوني بسيار نازک به دور تا دورش باشد.
 • قدم سوم تشخيص از راه ظرف عطر و ادکلن است. عطر و ادکلن هاي اصل ظرف هاي صافي دارند و درهايشان محکم است و ضد نشت هستند.
 •  قدم بعد تشخيص از روي رنگ عطر و ادکلن است. ادکلن هاي تقلبي کمرنگ تر هستند چون با آب رقيق شده اند.
 • و روش هاي ديگر ...

بسياري از مردم با اينکه روزانه از عطر و ادکلن استفاده مي کنند ممکن است تفاوتي که بين عطر و ادکلن ها وجود دارد را ندانند . جالب است که فرق عطر و ادکلن را بدانيد. عطر و ادکلن ها به 5 دسته ي اصلي تقسيم مي شوند.

 • پرفيوم ها
 • ادو پرفيوم ها
 • ادو تويلت ها
 • ادکلن ها
 • اسپري ها

تقسيم بندي اين دسته ها بر اساس ميزان خلوص مواد اوليه در عطرها است. به اين صورت که رتبه ي اول در ماندگاري و خالصي با ميزان 22 درصد به دسته ي پرفيوم ها تعلق گرفته و رتبه ي آخر با ميزان خالصي 3 درصد و ماندگاري بسيار پايين به دسته ي اسپري ها تعلق گرفته است.
در اين ميان ادو پرفيوم ها از محبوبيت ويژه اي در خانم ها و آقايان قرار گرفته است. به اين دليل که قيمت بسيار مناسب تري نسبت به پرفيوم ها دارد و ماندگاري آن هم نسبتا بالا و خوب است. پرفيوم ها به دليل ماندگاري بي نظير و باايي که دارند بسيار گران قيمت هستند و بسياري از مردم قادر به خريد آن ها نيستند. پس بهترين گزينه براي افرادي که به ظاهر و بهداشت خود اهميت مي دهند ادو پرفيوم ها هستند .
همچنين عطر و ادکلن ها مثل موسيقي داراي نت هستند . که به 3 دسته ي نت آغازي ، نت مياني و نت پاياني تقسيم مي شوند. نت آغازي رايحه اي است که پس از زدن عطر استشمام مي کنيد و بعد از آنکه نت آغازي کمرنگ شد نت مياني خودش را نشان مي دهد. نت مياني و نت پاياني وابسته به نت آغازي هستند.
در عطر و ادکلن هاي مردانه نکته اي که براي آقايان بسيار مهم است خط بوي عطرشان است. اکثر آقاياني که در مشاغل رسمي و مديريتي فعاليت دارند بسيار برايشان مهم است که زماني که وارد محل کار يا محل ديگر ميشوند بوي عطرشان خبر از رسيدنشان به آن محل را بدهد. و اين نکته براي خانم ها هم مي تواند حائز اهميت باشد.
در عطرو ادکلن هاي زنانه بسيار مبحث ماندگاري عطر مهم است . به عنوان يک خانم شايد براي شما هم جالب نباشد که در محفل يا مهماني ها دائما کيف به دست در حال تمديد عطر خود باشيد. پس ماندگاري عطر مساله اي است بسيار مهم که بايد به آن دقت شود.
نکته ي ديگري که بايد بدانيد اين است که براي اينکه بتوانيد ماندگاري عطر خود را بالاتر ببريد پس از استحمام نواحي از بدن که داراي نبض است را کمي چرب کنيد و سپس عطر را روي نواحي نبض دار که جريان خون در آن قسمت بيشتر است بزنيد. اين کار به شما کمک مي کند تا زمان بيشتري بوي عطرتان را احساس کنيد. نواحي نبض دار بدن که بهتر است عطر در آن نواحي زده شود شامل مچ دست ، گردن ، قفسه سينه ، پشت زانوها و پشت گوش است.
فکر خريد ادکلن ارزان قيمت را از سر خود بيرون کنيد. شما با پرداخت کمي هزينه مي توانيد از فروشگاه هاي معتبر و قابل اطمينان خريد ادکلن اورجينال را تجربه کنيد. فروشگاه اينترنتي شبانه روز محصولات عطر و ادکلن را با قيمت هايي مناسب و همچنين کيفيت هاي عالي در اختيار شما عزيزان قرار داده است تا بتوانيد يک خريد راحت و مطمئن را با ما تجربه کنيد.

نوع رایحه

رایحه : گرم
نت آغازی : فلفل قرمز شیرین
نت میانی : بنفشه ، رز ، کاکائو
نت پایانی : چوب ، ماسویا ، وانیل ، نعناع هندی

سایر مشخصات محصول

حجم : 45 میلی لیتر
مناسب برای : خانم ها
نوع : ادوپرفیوم
برند : پاشا
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران
ساختار رایحه : میوه، چوب، گل