ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل jassmin noir

محصول جدید

28,000 تومان

  • مناسب برای : خانم ها
  • نوع : ادو پرفیوم

افزودن به مقایسه

عطر جيبي

عطر جيبي نوعي از عطر و ادکلن است که از نوع ادوپرفيوم بوده و به دليل اينکه اندازه ي کوچکي دارد و قابليت حمل آن بسيار راحت است از محبوبيت خاصي در بين مصرف کنندگانش قرار گرفته است.
عطر جيبي در قالب عطر جيبي مردانه و عطر جيبي زنانه طراحي شده است و در انواع مختلف عطر جيبي پاشا ، عطر جيبي اسکلاره ، عطر جيبي اسمارت، عطر جيبي آنيکا ، عطر جيبي فينال و ... در بازار موجود و به فروش مي رسد.
همچنين مدلي از عطر جيبي با نام عطر جيبي کتابي موجود است که تفاوت آن با ديگر عطر جيبي ها فقط در شکل ظاهري آن است. در هنگام خريد عطر جيبي بايد بسيار حوصله و دقت به خرج دهيد و همچنين در نظر داشته باشيد که عطر جيبي خود را متناسب با فصلي که در آن قرار داريد خريداري کنيد. 
عطر جيبي بايد حاوي روغن بيشتري نسبت به الکل موجود در عطر جيبي باشد تا ماندگاري بالاتري داشته باشد. مزيتي که عطر جيبي و انواع ادو پرفيوم ها دارند اين است که براي سنين مختلف طراحي شده است و شما بايد در هنگام خريد عطر جيبي و ادو پرفيوم به سن خود دقت داشته باشيد.
عطر جيبي با وجود مزيت هاي زيادي که نسبت به انواع عطر ها دارد تنها يک عيب دارد که آن هم کوتاه بودن زمان تمديد اين عطر جيبي ها است و بايد در فاصله زمان هاي کم آن را تمديد کرد.

ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل jassmin noir

ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل jassmin noir عطری خوشبو و البته بسیار آرامبخش است. ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل jassmin noir به سبب اینکه دارای سه نت مختلف بویایی است این ادوپرفیوم را نسبت به دیگر عطر ها بسیار خاصکرده است . ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل jassmin noir بسیار تسکین دهنده درد های میگرنی و اعصاب است. این ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل jassmin noir یک گزینه ی عالی برای خانم ها و البته تازه عروس ها به شمار می رود. خانم ها پس از استفاده از این ادو پرفیوم زنانه پاشا مدل jassmin noir تاثیر خوب آن را در روابط عاطفی خود مشاهده خواهند کرد.

استفاده از ادو پرفيوم مردانه و ادو پرفيوم زنانه بسيار رواج پيدا کرده است. قيمت ادو پرفيوم زنانه و ادو پرفيوم مردانه فاکتوري است که بسيار مورد نظر مصرف کنندگان ادو پرفيوم قرار دارد. قيمت ادو پرفيوم بسيار مناسب تر از انواع ديگر عطرو ادکلن هاي موجود در بازار است.
در واقع از نظر رايحه تفاوت زيادي بين ادو پرفيوم و ادکلن ها وجود ندارد و تنها تفاوت بارز انواع عطر ها تنها در ميزان غلظت الکل، روغن و رايحه اي که در آن به کار رفته است.

با اينکه قيمت عطر جيبي و قيمت ادو پرفيوم بسيار مناسب است اما باز با اين حال بايد هنگام خريد عطر جيبي و خريد ادو پرفيوم از اصل بودن آن ها اطمينان حاصل کنيد. شما با خريد اينترنتي ادو پرفيوم و عطر جيبي از فروشگاه اينترنتي شبانه روز اين امنيت خاطر را بابت خريد کالاي اصل دريافت خواهيد کرد. فروشگاه اينترنتي شبانه روز فعاليت گسترده اي در زمينه ي فروش عمده ادو پرفيوم و فروش عطر جيبي عمده در تهران و اصفهان دارد.

نوع رایحه

رایحه : تلخ
نت بویایی : دانه تونکا ، چوب ، مشک
نت آغازی : ترکیبات سبز ، گاردنیا سایمنی
نت میانی : یاس ، بادام
نت پایانی : دانه تونکا ، روایح جوبی ، شیرین بیان ، مشک ، کهربا نعنا هندی

سایر مشخصات محصول

حجم : 45 میلی لیتر
مناسب برای : خانم ها
برند : پاشا
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران