عطر جیبی مردانه فینال مدل TOMFORD BLACK ORCHID

محصول جدید

30,000 تومان

  • مناسب برای : آقایان

افزودن به مقایسه

عطر جيبي

عطر جيبي نوعي از عطر و ادکلن است که از نوع ادوپرفيوم بوده و به دليل اينکه اندازه ي کوچکي دارد و قابليت حمل آن بسيار راحت است از محبوبيت خاصي در بين مصرف کنندگانش قرار گرفته است.
عطر جيبي در قالب عطر جيبي مردانه و عطر جيبي زنانه طراحي شده است و در انواع مختلف عطر جيبي پاشا ، عطر جيبي اسکلاره ، عطر جيبي اسمارت، عطر جيبي آنيکا ، عطر جيبي فينال و ... در بازار موجود و به فروش مي رسد.
همچنين مدلي از عطر جيبي با نام عطر جيبي کتابي موجود است که تفاوت آن با ديگر عطر جيبي ها فقط در شکل ظاهري آن است. در هنگام خريد عطر جيبي بايد بسيار حوصله و دقت به خرج دهيد و همچنين در نظر داشته باشيد که عطر جيبي خود را متناسب با فصلي که در آن قرار داريد خريداري کنيد.
عطر جيبي بايد حاوي روغن بيشتري نسبت به الکل موجود در عطر جيبي باشد تا ماندگاري بالاتري داشته باشد. مزيتي که عطر جيبي و انواع ادو پرفيوم ها دارند اين است که براي سنين مختلف طراحي شده است و شما بايد در هنگام خريد عطر جيبي و ادو پرفيوم به سن خود دقت داشته باشيد.
عطر جيبي با وجود مزيت هاي زيادي که نسبت به انواع عطر ها دارد تنها يک عيب دارد که آن هم کوتاه بودن زمان تمديد اين عطر جيبي ها است و بايد در فاصله زمان هاي کم آن را تمديد کرد.

عطر جيبي مردانه فينال مدل TOMFORD BLACK ORCHID

عطر جيبي مردانه فينال مدل TOMFORD BLACK ORCHID عطري مناسب براي آقايان شيک پوش است. عطر جيبي مردانه فينال از نوع ادو پرفيوم بوده و با اندازه ي کوچکي که دارد حمل آن بسيار راحت بوده و ميتوانيد در جيب کت خود هميشه به همراه داشته باشيد.
عطر جيبي مردانه فينال رايحه اي تند ، گرم و شيريني دارد و با نت بويايي از جمله شکلات ، ميوه، وانيل، چوب، گياهان معطر و .... که دارد بهترين عطر جيبي مردانه براي استفاده ي آقايان خوش پوش و شيک پسند است.
استفاده از ادو پرفيوم مردانه و ادو پرفيوم زنانه بسيار رواج پيدا کرده است. قيمت ادو پرفيوم زنانه و ادو پرفيوم مردانه فاکتوري است که بسيار مورد نظر مصرف کنندگان ادو پرفيوم قرار دارد. قيمت ادو پرفيوم بسيار مناسب تر از انواع ديگر عطرو ادکلن هاي موجود در بازار است.
در واقع از نظر رايحه تفاوت زيادي بين ادو پرفيوم و ادکلن ها وجود ندارد و تنها تفاوت بارز انواع عطر ها تنها در ميزان غلظت الکل، روغن و رايحه اي که در آن به کار رفته است.

با اينکه قيمت عطر جيبي و قيمت ادو پرفيوم بسيار مناسب است اما باز با اين حال بايد هنگام خريد عطر جيبي و خريد ادو پرفيوم از اصل بودن آن ها اطمينان حاصل کنيد. شما با خريد اينترنتي ادو پرفيوم و عطر جيبي از فروشگاه اينترنتي شبانه روز اين امنيت خاطر را بابت خريد کالاي اصل دريافت خواهيد کرد. فروشگاه اينترنتي شبانه روز فعاليت گسترده اي در زمينه ي فروش عمده ادو پرفيوم و فروش عطر جيبي عمده در تهران و اصفهان دارد.

نوع رایحه

رایحه : تند , گرم , شرقی
نت بویایی : شکلات ، میوه ، ادویه ، وانیل ، چوب ، مرکبات ، خاک و زمین ، گل ، گیاهان معطر

سایر مشخصات محصول

حجم : 20 میلی لیتر
مناسب برای : آقایان
برند : فینال

محصولات مرتبط