شامپو ترمیم کننده مارلیس مولر مدل Sofness

محصول جدید

295,000 تومان

  • مناسب برای : خانم ها
  • خاصیت : ترمیم کننده

افزودن به مقایسه

شامپوي مو

شامپوي مو يکي از مهمترين و اصلي ترين محصولات مراقبت مو است. يعني براي استفاده از هرکدام از ديگر محصولات مراقبت مو شما بايد اول از شامپوي مو استفاده کنيد. پس بسيار مهم است که از چه نوع شامپوي مو استفاده مي کنيد.
جنس موي همه ي افراد باهم يکسان نيست پس بايد با شناسايي جنس موي خود شامپوي مو مناسب را خريداري کنيد. انواع شامپوي مو شامل شامپوي موي چرب، شامپوي موي خشک، شامپوي موي فر، شامپوي موهاي رنگ شده ، شامپوي موي معمولي و ... مي شود. بنابر اين افراد متناسب با جنس موهاي خود بايد اين شامپوي مو ها را خريداري کنند.
افرادي که موي چرب دارند بيشتر دچار ريزش مو مي شوند به همين دليل بايد از شامپوي موي چرب استفاده کنند. اين شامپوي مو به واسطه ي ترکيباتش جوري طراحي شده که چربي موجود روي سر شما را مي گيرد ، غدد چربي سر شما را کنترل مي کند و اجازه نمي دهد موي شما براق و بي حالت باشد. همچنين اين شامپوي مو تمام آلودگي ها را از پوست سر و موي شما پاک مي کند و موهايي تميز و خوش حالت به شما مي دهد.
اگر جزو آن دسته از افراد هستيد که جنس موهايتان خشک است حتما از شامپوي موي خشک استفاده کنيد.خشکي مو شکنندگي مو و در پي آن ريزش مو را هم به همراه دارد. پس براي حفظ و مراقبت از موهاي خود شامپوي موي خشک را تهيه کنيد. اين شامپوي مو با آبرساني و رطوبت رساني به مو خشکي مو را از بين برده و موهايي تميز به شما مي دهد.
در ترکيبات شامپوي موي فر از نرم کننده ها هم استفاده شده است تا زمان شستشوي مو دچار گره خوردگي و آسيب رسيدن به مو نشود.
خريد شامپو خارجي و استفاده از شامپو تقويت کننده مو خارجي مي تواند در تقويت کنندگي موهاي شما تاثير خوبي بگذارد. بهترين شامپو تقويت کننده مو که مي خواهيم به شما معرفي کنيم شامپوي مو مارليس مولر است. شامپوي موي مارليس مولر در انواع مختلف توليد و وارد بازار شده است.

شامپو ترمیم کننده مارليس مولر

مارليس مولر يک برند لوکس از کشور آلمان است که در حوزه ي توليد محصولات مراقبت مو به صورت تخصص فعاليت دارد. شامپو مرطوب کننده مارليس مولر يکي از محصولات اين برند است.
شامپو ترمیم کننده مارليس مولر براي موهاي خشک و آسیب دیده مورد استفاده قرار مي گيرد. شامپو ترمیم کننده مارليس مولر بسيار در ترمیم کنندگي موي سر تاثير دارد. اين شامپوي مو به گونه اي ساخته شده است که فقط براي خانم ها قابل استفاده است.اين شامپوي مو يک تميز کننده عالي بوده و ضد حساسيت است. اگر پوست سرتان حساس است مطمئن باشيد که پس از استفاده از اين شامپو به هيچ عنوان دچار التهاب يا خارش سر نمي شويد.

تبليغاتي که تا به حال در مورد بهترين شامپو براي ريزش مو و بهترين شامپو گياهي ضد ريزش مو شنيده ايد را دور بيندازيد. شامپوي مو در درمان ريزش مو هيچ تاثيري ندارد. وظيفه ي اصلي شامپوي مو تميز کردن ، مرطوب کردن، حجم دادن و همچنين ترميم کردن موهاي آسيب ديده است. استفاده از شامپوي مو همانطور که تاثيرات مثبت بر روي موهاي شما مي گذارد استفاده ي بي اصول و بيش از اندازه از آن مي تواند خطرات جدي به مو و پوست سر وارد کند. استفاده از شامپوي مو اصول و قواعدي دارد که بهتر است طبق آن از اين شامپوي مو استفاده کنيد.
در واقع يک شامپوي مو خوب بايد ويژگي هاي زير را داشته باشد :

  • قدرت پاک کنندگي بالا
  • رطوبت رساني به مو
  • خوش حالت کردن مو
  • بدون داشتن اسانس بويي مطبوع داشته باشد و موها را خوشبو کند.
  • به موها درخشندگي و طراوت ببخشد.

خريد اينترنتي شامپوي مو مستلزم اين است که نسبت به فروشگاهي که از آن خريد مي کنيد اطمينان کامل داشته باشيد. شما با خريد شامپوي مو از فروشگاه اينترنتي شبانه روز اين اطمينان را کسب خواهيد کرد که يک شامپوي مو اصل و با کيفيت خريداري کرده ايد. فروشگاه ما با کسب نماد اعتماد و اصالت کالا و همچنين کسب مجوز از سازمان غذا و دارو در زمينه ي فروش اينترنتي و فروش عمده شامپوي مو در تهران و اصفهان فعاليت مي کند. 

سایر مشخصات محصول

حجم : 200 میلی لیتر
مناسب برای : خانم ها
متناسب با موهای : موهای خشک ، موهای آسیب دیده ، موهای رنگ شده
خاصیت : نرم کننده ، ترمیم کننده
برند : مارلیس مولر
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : آلمان

محصولات مرتبط