سایه ابرو کالیستا مدل Design شماره EB01

محصول جدید

38,000 تومان

  • رنگ پایه : قهوه ای تیره

افزودن به مقایسه

سایه ابرو کالیستا مدل Design شماره EB01

سایه ابرو کالیستا مدل Design شماره EB01 پایه رنگ قهوه ای تیره دارد و بدون اینکه بر روی پوست پخش شود جلوه ای زیبا به ابروها می بخشد.

سايه ابرو

يکي از لوازم آرايش چشم و ابرو که مي تواند نقش مهمي در حالت دادن و زيباتر ساختن ابروها ايفا کند ، سايه ابرو است. اين محصول که در آرايش صورت بسيار کاربرد دارد امروزه با روشي جديد به صورت دائمي مورد استفاده قرار مي گيرد.
سايه ابرو خود به شکل پودري است و در رنگ هاي متنوع و تن رنگ قهوه اي و مشکي موجود است. رنگ سايه ابرو از قهوه اي روشن تا قهوه اي تيره وجود دارد که شما بايد براي استفاده رنگي را انتخاب کنيد که از رنگ موهايتان دو درجه روشن تر باشد. يکي از تکنيک هاي آرايشي اين است که هميشه ابروها بايد روشن تر از رنگ موها باشد تا صورت جلوه ي زيباتري داشته باشد.
اين محصول که به عنوان سايه ابرو موقت شناخته شده است نمونه هاي مختلفي دارد که در ادامه براي شما شرح خواهيم داد. سايه ابرو آکوآ يکي از انواع مدل سايه ابرو است که به صورت پودري است اما بايد با برس يا قلم خيس و مرطوب استفاده شود. اين نمونه از سايه ابرو ماندگاري بسيار خوبي براي ابروها دارد اما بازهم به دليل اينکه پس از خشک شدن به ابروها مي چسبد باعث ريزش ابرو مي شود.
البته اگر بتوانيد سايه ابرو آکوا اصل را که قيمت بسيار بالايي هم دارد را تهيه کنيد مي توانيد بدون هيچ گونه نگراني روزانه از آن استفاده نماييد. سايه ابرو اتود هم از محصولات يکي از قديمي ترين برندهاي توليد لوازم آرايشي بوده که باکيفيت و محبوب در ميان مصرف کنندگان لوازم آرايشي است.
از مضرات سايه ابرو که بخواهيم نام ببريم تنها به مي توانيم به سست شدن ريشه هاي ابرو و در نهايت ريزش آن ها اشاره کنيم اما اين ها در صورتي است که از جنس نامرغوب استفاده شود. براي افراد مبتدي که قادر به استفاده از اين سايه ها نيستند و تکنيک هاي استفاده از آن را نمي دانند ابزاري با نام قاب سايه ابرو طراحي شده که بر روي ابروهاي خود قرار مي دهند و سايه را مي کشند.
و اما سايه ابرو دائمي که چندين سال است در بين خانم ها رواج پيدا کرده به شيوه هاي مختلفي صورت مي گيرد. در اصل اين شيوه همان تاتو سايه ابرو نام دارد که با استفاده از دستگاه هاي خاص و مجهز از طريق سوزن رنگ را در ابرو ها تزريق مي کنند. انواع اين سايه ابرو دائمي شامل هاشور ابرو ، سايه ابرو ، قاب ابرو و ... مي شود که هرکدام زيبايي خاص و منحصر به فردي دارند.
يکي از عوارض سايه ابرو دائمي احتمال بروز عفونت در پوست است. اما اين در صورتي رخ مي دهد که از مواد نامرغوب و سوزن يک بار مصرف استفاده نشود و همچنين اصول بهداشتي رعايت نشود. قيمت سايه ابرو دائمي بسته به نوع کار و کيفيت مواد مورد استفاده متفاوت است.

سايه ابرو کاليستا

سايه ابرو کاليستا که در قالب دوتايي موجود مي باشد داراي تن رنگ هاي قهوه اي تيره ، قهوه اي روشن و قهوه اي متوسط است. سايه ابروکاليستا با ماندگاري بالايي که دارد براي آرايش هاي طولاني مدت بسيار مناسب است.
سايه ابرو دوتايي کاليستا داراي يک برس مخصوص براي استفاده مي باشد و بسيار ساده مي توان از آن استفاده کرد. رنگ هاي اين محصول به گونه اي است که بسيار طبيعي جلوه مي کند و به هيچ عنوان روي پوست پخش نمي شود. همچنين با ساختار آن به گونه اي بوده که ناحيه هاي خالي و کم پشت ابرو را پر مي کند و حالتي زيبا به ابرو ها مي بخشد.
البته از قديم براي آرايش ابروها از مداد ابرو استفاده مي شده که اين مداد ساختاري چرب داشته تا براي استفاده روي ابروها آسان و روان باشد. پس از مدتي دريافتند که همين چربي مداد ابرو باعث ريزش ابروها مي شود و مصرف کنندگان به استفاده از انواع سايه ابرو روي آوردند. اما مداد ابرو کاليستا داراي چربي طبيعي بوده و هيچ آسيبي به ابروها نمي رساند.
در کنار سايه ابرو کاليستا مي توانيد براي تکميل کردن آرايش چشم و ابروهاي خود از سايه چشم کاليستا استفاده نماييد. البته سايه ابرو دوسه هم يکي ديگر از محصولات پيشنهادي ما به شماست که کيفيتي بي نظير دارد و ابروهايي زيبا به شما هديه مي کند.
به منظور معرفي برند کاليستا همين بس که بگوييم با به کارگيري مواد گياهي و معدني در محصولاتش و کيفيت بي همتايي که دارد توانسته در کمترين زمان ممکن توجه بسياري از مصرف کنندگان را به محصولات آرايشي خود جلب کند.
قيمت سايه ابرو کاليستا ، قيمت مداد ابرو کاليستا و .. را مي توانيد با مراجعه به سايت فروشگاه اينترنتي شبانه روز مشاهده کرده و خريد اينترنتي سايه ابرو کاليستا را انجام دهيد. فروشگاه ما با همکاري با نمايندگي کاليستا در تهران توانسته بخش فروش عمده محصولات کاليستا در تهران و اصفهان را هم راه اندازي نمايد.

سایر مشخصات محصول

شماره رنگ : 01
پایه رنگ : قهوه ای تیره
آینه :
برند : کالیستا
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران