دستمال مرطوب بچه مولفیکس مدل Sensitive بسته 60 عددی

محصول جدید

16,000 تومان

  • الکل : ندارد
  • روغن : ندارد
  • ویتامین : ندارد

افزودن به مقایسه

دستمال مرطوب بچه مولفیکس مدل Sensitive بسته 60 عددی

دستمال مرطوب بچه مولفیکس مدل Sensitive بسته 60 عددی بدون هیچگونه صابون و پارابن و عطر بوده و پوست نوزادان شما را نرم و لطیف می سازد.

دستمال مرطوب

از جمله محصولات بهداشتي بدن که بسيار هم کاربردي است دستمال مرطوب را مي توانيم نام ببريم. دستمال مرطوب از الياف طبيعي ساخته شده و در قوطي هايي حاوي مواد مرطوب کننده نگهداري مي شوند. اين دستمال ها حاوي مقدار زيادي مواد شيميايي ، آب و الکل هستند که ضرر هاي زيادي مي توانند به پوست وارد کنند.
دستمال هاي مرطوب انواع مختلفي از جمله دستمال مرطوب واژن ، دستمال مرطوب بانوان ، دستمال مرطوب کودک و دستمال ارايشي دارند. اگر بخواهيم درمورد کاربرد دستمال مرطوب صحبت کنيم بايد بگوييم که اين دستمال ها کاربرد زيادي دارند و در ادامه براي شما به طور کامل شرح خواهيم داد.
بسياري از خانم ها از اين دستمال مرطوب بانوان به عنوان يک پاک کننده آرايش صورت استفاده مي کنند اما اين تنها براي پاک کردن صورت کافي نيست. اين دستمال ها در ازاي پاکسازي سطحي پوست مواد شيميايي خود را به صورت عميق وارد پوست مي سازند. به همين دليل نمي توان اين دستمال مرطوب ها را جايگزين مناسبي براي شستشوي صورت با آب و صابون دانست.
دستمال مرطوب واژن نمونه ي ديگري از اين دستمال هاست که شما مي توانيد در مواقع خاص که دسترسي به آب نداريد واژن خود را با آن تميز کنيد اما دقت داشته باشيد که بعد از آن سريعا خود را با آب تميز بشوييد.
پوست کودکان بسيار حساس و لطيف بوده و به هيچ عنوان براي راحتي کارتان ندانسته به پوست فرزندان خود آسيب نرسانيد. اگر از اين دستمال ها براي تميز کردن ادرار و مدفوع نوزادان خود استفاده مي کنيد بايد بگوييم که بعد از مدتي اين مواد که جذب پوست شدند باعث بروز اگزما و ناراحتي هاي پوستي براي نوزادان مي شوند. اما براي جلوگيري از اين حساسيت ها ما براي نوزادان شما دستمال مرطوب مولفيکس را پيشنهاد مي دهيم.
تا اينجا در مورد مضرات دستمال ها گفته شد اما اين دستمال ها فوايدي هم دارند که از جمله خواص دستمال مرطوب براي صورت مي توانيم به نرم و لطيف شدن پوست ، به جاي گذاشتن رايحه اي خوشبو بر روي پوست و قابليت دسترسي آسان آن اشاره کنيم.
دستمال مرطوب نينو ، دستمال مرطوب بانيو ، دستمال مرطوب دافي ، دستمال مرطوب پنبه ريز از جمله توليد کنندگاني هستند که هر روزه در توليد بهترين مارک دستمال مرطوب ارايشي بايد ديگر در رقابت هستند. درست است که اين دستمال ها بعد از استفاده پوست را خشک مي کنند اما ميزان خشکي که اين محصول بر روي پوست ايجاد مي کند قابل قياس با ميزان خشکي صورت پس از شستشو با آب و صابون نيست.
در اين ميان دستمال مرطوب آرايشي دافي بهترين مارک اين دستمال ها براي پاک کردن آرايش صورت است که با بهره گيري از مواد طبيعي و روغن هاي گياهي براي پوست هيچ آسيبي به صورت وارد نمي کند. البته براي افرادي که پوست خشک و حساسي دارند استفاده از اين دستمال ها توصيه نمي شود چون باعث خشکي بيشتر پوستشان مي شود.
بعد از استفاده از اين دستمال هايي که در قوطي هستند حتما درب آن را محکم ببنيد به دليل داشتن الکل در اين دستمال ها اگر در معرض هواي آزاد قرار بگيرند خشک مي شوند و ديگر خاصيت خود را از دست مي دهند. قيمت دستمال مرطوب قوطي و دستمال مرطوب تکي را مي توانيد در فروشگاه ما مشاهده نماييد.
از اين دستمال ها تنها براي شرايط خاصي که قادر به شستشو با آب نيستيد مي توانيد استفاده کنيد در غير اين صورت استفاده از آن توصيه نمي شود. براي خريد دستمال مرطوب دقت داشته باشيد بنابر کاربردي که مي خواهيد داشته باشد آن را خريداري نماييد به دليل اينکه مواد و ترکيبات موجود در انواع اين دستمال ها با يکديگر متفاوت هستند و برخي از آن ها داراي مواد آلرژي زا هستند.
خريد اينترنتي دستمال مرطوب را مي توانيد از سايت فروشگاه اينترنتي شبانه روز به ثبت برسانيد. فروشگاه ما موفق به کسب نماد اعتماد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت شده است که با دارا بودن همين نماد شما مي توانيد با خيالي آسوده خريد خود را از طريق اين سايت انجام دهيد.
براي مشاهده ليست قيمت ها کافيست به صفحه ي محصول مورد نظر مراجعه کرده و قيمت دستمال مرطوب پنبه ريز و قيمت دستمال مرطوب نينو را مشاهده نماييد. همچنين فروشگاه ما در زمينه فروش عمده دستمال مرطوب در تهران و اصفهان هم فعاليت خود را آغاز نموده است.

سایر مشخصات محصول

تعداد : 60 عدد
خاصیت : مرطوب کننده
ویتامین :
معطر :
الکل :
روغن :
برند : مولفیکس
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران
سایر توضیحات : - بدون صابون، پارابن و عطر - حاوی مواد نرم کننده - مناسب نوزادان - PH : 5.5