حوله استخری آذرریس تبریز مدل رویال با ابعاد 130 * 70 با کد T-08

محصول جدید

77,000 تومان

  • جنس : پنبه
  • تعداد تکه : یک تکه
  • سایز : بزرگ

افزودن به مقایسه

حوله استخری آذرریس تبریز مدل رویال با ابعاد 130 * 70 با کد T-08

حوله استخری آذرریس تبریز مدل رویال با ابعاد 130 * 70 با کد T-08 از جنس پنبه  و غیر مخمل بوده و در رنگ های متنوعی و با وزن 460 گرم در قسمت لوازم حمام در سایت فروشگاه اینترنتی شبانه روز در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

حوله استخري

حوله استخري در انواع مختلف براي خانم ها و آقايان وجود دارد. يک حوله استخري خوب بايد قدرت جذب آب بالايي داشته باشد و همچنين دور تا دور حوله استخري کاملا دوخته شده باشد تا پس از چند بار استفاده ، اين حوله استخري ريش ريش نشود.
به دليل اينکه ممکن است در آب استخر انواع باکتري وجود داشته باشد پس از خشک کردن بدن با حوله استخري حوله اين باکتري هاي موجود روي پوست را به خود جذب مي کند وباکتري ها محيطي براي رشد پيدا مي کنند، پس حوله استخري بعد از هر بار استخر رفتن بايد شسته شود.

حوله

به عنوان يکي از اصلي ترين و مهم ترين لوازم حمام مي توانيم به حوله اشاره کنيم. حوله از نوعي پارچه دوخته شده که قابليت بسيار بالايي در آبگيري از بدن دارد. کاربرد اصلي حوله در خشک کردن بدن است اما انواع مختلفي در سايز هاي متفاوتي دارد.
نوعي دستگاه وجود دارد که به آن حوله خشک کن  مي گويند و شما از اين حوله خشک کن می توانید براي خشک کردن حوله استفاده کنید.
حوله دستي، حوله پالتويي، حوله استخري، حوله تن پوش، حوله حمام، حوله بچه گانه و ... انواع مختلف حوله هستند که متناسب با مکان خاص مثل حمام ، استخر يا ... مورد استفاده قرار مي گيرند. حوله براي خانم ها، آقايان و کودکان به صورت جداگانه نسبت به پوستي که ارند توليد مي شود. در توليد حوله خانم ها و کودکان چون پوست حساس تر و نازک تري نسبت به آقايان دارند از ميزان پنبه ي بيشتري استفاده مي شود و زبري و خشني در اين حوله ها ديده نمي شود.
در خريد حوله کودکان نکاتي وجود دارد که براي تضمين سلامت پوست کودک خود بايد به آنها دقت کنيد. حوله کودکان بايد بسيار نرم و بدون پرز باشد تا زمان برخورد اين حوله با پوست کودک آسيبي به پوست نزند. درصد پنبه استفاده شده در الياف اين حوله بايد از مواد به کار رفته ي ديگر بيشتر باشد تا نرمي حوله را به همراه داشته باشد. بايد بدانيد که حوله زبر و خشن از مواد نامرغوب توليد شده است و به پوست صدمه مي زند.
در خريد حوله بسيار مهم است که ضد حساسيت بودن اين حوله را بررسي کنيد . پوست افراد در هر سني که باشند چه کودک و چه مسن بسيار حساس است و اگر حوله خاصيت ضد حساسيت ناشته باشد موجب بروز مشکلات پوستي مي گردد. همچنين برخي از توليد کنندگان حوله براي تبليغات حوله خود از مواد خوشبو کننده در اين حوله ها استفاده مي کنند که اصلا براي سلامت پوست خوب نيست.
نکته ي بعدي در انتخاب حوله رنگ استفاده شده در حوله است. شايد تا به حال ديده باشيد که پس از خشک کردن بدن حوله به بدن رنگ پس داده و يا پس از شستن حوله رنگ حوله تغيير کرده باشد. پس دقت کنيد که رنگ استفاده شده در حوله مرغوب بوده باشد.
وزن حوله اي که استفاده مي کنيد بسيار مهم است. براي هر حوله نمي توان وزن خاصي تعيين کرد اما هر حوله نسبت به کربردي که دارد بايد وزني متناسب داشته باشد. حوله هايي که سايز بزرگ دارند و بسيار سبک هستند قابليت آبگيري بسيار پاييني دارند.
پس از هر بار استفاده از حوله اجازه دهيد تا حوله در مکاني باز و در هواي آزاد خشک شود. به گفته ي محققان به طور ميانگين پس از هر 3 بار استفاده از حوله بايد حوله خود را بشوييد تا ميکروب هاي جذب شده در حوله کاملا از بين بروند.

از قديم گفته اند که هيچ چيز ارزان بي علت نيست پس در خريد حوله به دنبال حوله ارزان قيمت نباشيد. حوله به دليل اينکه زمان خيس بودن بدن با پوست بدن در تماس است اگر جنس مرغوب و اصلي نداشته باشد مي تواند صدماتي از قبيل حساسيت پوستي، قارچ و التهاب و قرمزي پوست و ... را به دنبال داشته باشد. فروشگاه اينترنتي شبانه روز با ارائه انواع حوله برند با قيمت هاي عالي توانسته است نماد اصالت و کيفيت کالا را دريافت کند. از اين رو شما مي توانيد خريد اينترنتي حوله را با اطمينان کامل از فروشگاه اينترنتي شبانه روز تجربه کنيد. همچنين اگر به دنبال خريد عمده حوله هستيد مي توانيد با مراجعه به سايت ما خريد خود را ثبت کنيد.

سایر مشخصات محصول

سایز : بزرگ
ابعاد : 130×70 سانتی‌متر
وزن : 460 گرم
جنس : پنبه
تعداد تکه : یک تکه
برند : آذرریس تبریز
سایر توضیحات : - رویه : دو رو آبگیر

محصولات مرتبط