کرم ترمیم کننده موی رنگ شده سینره حجم 100 میلی لیتر

محصول جدید

37,500 تومان

  • ویتامین  : دارد

افزودن به مقایسه

کرم ترمیم کننده موی رنگ شده سینره حجم 100 میلی لیتر

کرم ترمیم کننده موی رنگ شده سینره حجم 100 میلی لیتر از به وجود آمدن موخوره و الکتریسیته بین موها جلوگیری می کند و موها را در برابر عوامل مخرب مستحکم و مقاوم می سازد.

کرم ترميم کننده مو

هر فرد براي مراقبت از مو هاي خود به يک سري محصولات مراقبت مو نياز دارد که يکي از اين محصولات کرم ترميم کننده مو است. از اين کرم نه تنها مي توان براي مواقعي که مو آسيب ديده استفاده کرد بلکه در شرايط عادي مو هم مي توان از آن بهره برد.
کرم ترميم کننده مو هر روزه به منظورهاي خاص با برندهاي زيادي توليد شده و وارد بازار مي شود. به عنوان بهترين کرم ترميم کننده مو مي توانيم کرم ترميم کننده موي سينره را معرفي کينم.
برندهاي ديگري هم که در توليد اين محصول فعاليت دارند شامل کرم ترميم کننده مو پريم ، کرم ترميم کننده مو لافارر ، کرم ترميم کننده مو موستلا ، کرم ترميم کننده مورد و ... است.
کرم ترميم کننده موي فوليکا هم بسيار موثر و قوي بوده که با استفاده از آن موهاي آسيب ديده ترميم شده و صاف و درخشان مي گردد. علاوه بر اين کرم ترميم کننده موي ايوروشه هم برند فرانسوي است که اثرگذاري فوق العاده آن را روي مو نمي توان ناديده گرفت.
افرادي که موهاي رنگ شده دارند بيشتر در معرض آسيب ديدگي مو قرار دارند. مواد شيميايي موجود در رنگ مو باعث مي شود که مو نازک و شکننده شود و بعد از مدتي دچار ريزش و موخوره گردد. از اين رو براي اين مشکل راه حلي به نام کرم ترميم کننده موي رنگ شده سينره به وجود آمد تا با ترکيبات قوي که دارد مو را مرطوب و سرزنده نگه دارد. اين کرم ترميم کننده مو آسيب ديدگي مو که ناشي از خشکي مو است را ترميم مي کند و موها را صاف و نرم مي سازد.
علاوه بر مطالبي که گفته شد کرم صاف کننده مو سينره هم جزو محصولات پرطرفدار سينره است که مناسب افرادي است که موهاي وز و فر دارند. اين کرم با صاف کردن موها از آسيب ديدگي و گره خوردگي موها جلوگيري مي کند و اجازه نمي دهد موها شکننده شوند.
خريد اينترنتي کرم ترميم کننده مو سينره را مي توانيد از فروشگاه اينترنتي شبانه روز انجام دهيد. محصولاتي که فروشگاه ما در اختيار شما عزيزان قرار مي دهد داراي مجوز رسمي از سازمان غذا و دارو هستند و از وزارت بهداشت تاييديه دريافت کرده اند. به همين خاطر ما توانسته ايم اعتماد مشتريان خود را در اين زمينه جلب نماييم. فروشگاه ما فروش عمده کرم ترميم کننده مو سينره در تهران و اصفهان را هم در دست دارد.

کرم ترميم کننده مو سينره

کرم ترميم کننده موي سينره خوبه؟ در بين تمامي محصولات مو سينره که تا به حال استفاده شده مي توانيم بگوييم که کرم ترميم کننده مو سينره يکي از بهترين ها براي مراقبت مو است. به علاوه سينره محصولات متنوعي براي تقويت مو ، مژه و ابرو هر روزه توليد مي کند.
در ترکيبات کرم ترميم کننده مو سينره از پروتئين جوانه گندم استفاده شده که باعث مي شود موهايي که به دليل استفاده از رنگ هاي شيميايي و يا حتي مواد شيميايي آسيب ديده اند ترميم شوند و درخشندگي و حالت پذيري بالايي بگيرند.
همچنين وجود ويتامين E و B5 در اين کرم ترميم کننده مو باعث مي شود که موي شما دچار موخوره و شکنندگي نشود و با مقاوم کردن مو از ريزش آن جلوگيري مي کند. به علاوه اين ويتامين ها قابليت حفظ رطوبت طبيعي مو را هم دارند و از الکتريسيته اي که در بين موها به وجود مي آيد هم جلوگيري کرده و ديگر اثري نمي بينيد.
در واقع کرم ترميم کننده مو سينره يک نياز اصلي براي مو مخصوصا افرادي که موهاي رنگ شده و يا فر و مجعد دارند به شمار مي رود. کرم ترميم کننده را بعد از شستشوي مو با شامپوي مو مناسب مي توانيد استفاده کنيد. دقت داشته باشيد که آب موها بايد با حوله گرفته شده باشد و کمي رطوبت بر روي موها باقي مانده باشد و اين کرم ترميم کننده مو را بايد بر روي ساقه مو بزنيد و به ريشه مو نبايد برسد.
البته همانطور که گفتيم براي موهاي فر بايد از کرم صاف کننده مو سينره استفاده شود تا در عين حال که موها را خوش حالت مي کند عمليات مراقبت از مو را هم انجام دهد.
براي خريد کرم ترميم کننده مو سينره به سايت فروشگاه اينترنتي شبانه روز مراجعه کرده و همچنين براي مشاهده قيمت کرم ترميم کننده مو سينره و قيمت نرم کننده عميق موي سينره کليک کنيد.

سایر مشخصات محصول

حجم : 100 میلی لیتر
ویتامین : ویتامین E , B5
برند : سینره
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
کشور تولید کننده : ایران
سایر توضیحات : - حاوی پروتئین های هیدرولیز شده جوانه گندم - ترمیم موهای آسیب دیده از رنگ، فر و مواد شیمیایی - حفظ رطوبت طبیعی مو و جلوگیری از موخوره - افزایش درخشندگی و حالت پذیری مو - جلوگیری از ایجادالکتریسیته ساکن در میان موها