نفتالین خوشبو کننده سافینا وزن 100 گرم

محصول جدید

15,000 تومان

وزن: 100 گرم

افزودن به مقایسه

نفتالین خوشبو کننده سافینا وزن 100 گرم

بعض مواقع ممکن است  جاهایی از منزل شما  مانند دستشویی دارای  بوی بد باشد و بخواهید بوی بد آن را بگیرید و آن را خوشبو کنید. یکی از از راه ها استفاده از بوگیرها و خوشبو کننده ها می باشد.

امروز از خوشبو کننده در نوع های مختلف مانند قرص، اسپری و...از برندهای گوناگون وجو دارد که شما می توانید بنابر سلیقه ی خود از آن ها استفاده کنید و نسبت به خوشبو کردن جایی که قصد دارید اقدام کنید.

یکی از برندهای معتبر که در زمینه تولید محوصلات بوگیر و خوشبوکننده فعالیت دارد سافینا می باشد.

این نفتالین خوشبو کننده به صورت  قرص های زیبا می باشد و شما می توانید آن را در هر جایی از منزل که احساس می کنید دارای بوی نامطبوعی می باشد قرار دهید.

نفتالین سافینا با عصاره گلهای لوندری که دارد می تواند به خوشبو شدن جایی که قصد دارید کمک کند و بوی بد آن را به صورت کامل می گیرد. و جزو بهترین خوشبو کننده دستشویی و در کل بهترین خشبو کننده منزل می باشد.

ابعاد هر قرص نفتالین خوشبو کننده سافینا 1*19*14 می باشد و در مجموعی وزنی برابر 100 گرم و حجمی معادل 1000 میلی لیتر دارد .

نفتالین خوشبو کننده سافینا دارای مجوز از سازمان غذا و دارو نیز می باشد و خیال شما می تواند بابت کیفیت نفتالین نیز راحت باشد.

اگر شما دنبال قرص خوشبو کننده دستشویی هستید خرید نفتالین خوشبو کننده سافینا را از فروشگاه اینترنتی شبانه روز به شما پیشنهاد می کنیم. 

قیمت نفتالین سافینا با توجه به کیفیت و وزنی که دارد نیز مناسب می باشد.

سایر مشخصات محصول

حجم : 1000 میلی لیتر
سایز : 14*19*1 سانتی متر
وزن : 100 گرم
عصاره : گلهای لوندر
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو
سایر توضیحات : با عصاره گلهای لوندر