اسپری خوشبو کننده بدن مردانه پلی هات مومنت مدل CREED AVENTUS

محصول جدید

33,700 تومان

  • مناسب برای : آقایان
  • نوع رایحه : خنک و تلخ

افزودن به مقایسه

اسپري خوشبو کننده بدن

اسپري خوشبو کننده بدن يکي از انواع عطر است که اين روزها به طرز چشمگيري استفاده از آن در بين سنين مختلف رواج پيدا کرده است. اسپري خوشبو کننده بدن در دو قالب اسپري خوشبو کننده بدن زنانه و اسپري خوشبو کننده بدن مردانه توليد و روانه ي بازار شده است.
اسپري خوشبو کننده بدن زنانه از اين جهت بسيار مورد علاقه ي بانوان واقع شده است که هم ماندگاري خوبي دارد و هم رايحه هاي متنوع و دلنشيني دارد. اين اسپري خوشبو کننده بدن با رايحه هاي گرم و شيرين ، شيرين و خنک ، شيرين و ... توانسته يک گزينه ي مناسب براي استفاده براي خانم ها باشد.
اسپري خوشبو کننده بدن مردانه رايحه هايي از جمله گرم و تلخ ، خنک و تند ، تلخ و .... دارد و با ماندگاري بالايي که دارد براي آقايان بسيار مناسب است . از اين جهت مي گوييم استفاده از اسپري خوشبو کننده بدن براي آقايان مناسب است که آقايان به اندازه ي خانم ها وقتي براي تمديد عطر خود ندارند. در واقع يکي از حسن هاي بزرگ اين اسپري خوشبو کننده بدن اين است که تا 48 الي 72 ساعت ماندگاري دارد و شما لازم نيست آن را دائم تمديد کنيد.
چند مدل از برند هايي از اسپري خوشبو کننده بدن که در بازار موجود است شامل اسپري خوشبو کننده بدن سي گل ، اسپري خوشبو کننده بدن ماي ، اسپري خوشبو کننده بدن نيوا و اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت است.

اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت

هر کدام از برند هايي از اسپري خوشبو کننده بدن که تا به حال استفاده کرده ايد يقينا از لحاظ ماندگاري به پاي اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت نمي رسد. اسپری خوشبو کننده بدن مردانه پلی هات مومنت مدل CREED AVENTUS با داشتن رایحه ی خنک و تلخ برای آقایان شیک پوش یک گزینه ی عالی به شمار می رود.
طرز استفاده از اين اسپري خوشبو کننده بدن ها بسيار مهم است. اگر اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت به درستي استفاده شود قابليت بالاتر بدن ماندگاري را دارد. به توصيه ي افراد مجرب در اين زمينه عطر و ادکلن يا اسپري خوشبو کننده بدن بهتر است که در نواحي گردن ، قفسه سينه ، مچ دست ، زير گلو ، بخش داخلي آرنج ها و پشت زانوها زده شود. دليل انتخاب اين نواحي از بدن اين است که اين نواحي داراي نبض هستند و در اين قسمت ها بايد اسپري خوشبو کننده بدن خود را اسپري کنيد. نکته ي ديگر در استفاده از اسپري خوشبو کننده بدن اين است که نبايد به طور مستقيم روي بدن اسپري شود و بهتر است که با کمي فاصله آن را اسپري کنيد.
در خريد اسپري خوشبو کننده بدن به ميزان الکل موجود در آن بسيار دقت کنيد. الکل در ترکيبات تمامي انواع اسپري خوشبو کننده بدن وجود دارد اما دقت کنيد اگر ميزان الکل در اسپري خوشبو کننده بدن زياد باشد زمان ماندگاري اسپري را پايين آورده و بوي نامطبوعي به آن مي دهد.
خريد اينترنتي اسپري خوشبو کننده بدن را از سايت فروشگاه اينترنتي شبانه روز انجام دهيد. همچنين براي اطلاع يابي از قيمت اسپري خوشبو کننده بدن کافيست به فروشگاه ما مراجعه کنيد. فروش عمده اسپري خوشبو کننده بدن تهران و اصفهان در فروشگاه اينترنتي شبانه روز صورت مي گيرد.

نوع رایحه

رایحه : خنک و تلخ
طبع : خنک

سایر مشخصات محصول

حجم : 200 میلی لیتر
مناسب برای : آقایان
نوع : اسپری معمولی
ماندگاری : 48 ساعت
در :
قفل :
الکل :
برند : پلی هات
شماره مجوز : 1064/ظ/34
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

محصولات مرتبط