اسپری خوشبو کننده بدن زنانه پلی هات مومنت مدل LANCOME LA VIE EST BELLE

محصول جدید

33,700 تومان

  • مناسب برای : بانوان
  • نوع رایحه : گرم و شیرین

افزودن به مقایسه

اسپري خوشبو کننده بدن

مي توانيم بگوييم با پيشرفت صنعت و ايده در طراحي و ساخت اسپري خوشبو کننده بدن به طرز شگفت انگيزي خريد اسپري خوشبو کننده بدن افزايش پيدا کرده و مردم کمتر پيش مي آيد سراغ عطر و ادکلن هاي گران قيمت بروند.

اسپري خوشبو کننده بدن اين روزها از محبوبيت خاصي در بين سنين مختلف برخوردار شده است. دليل محبوبيت اسپري خوشبو کننده بدن اين است که مختص به جنسيت و سن خاصي نيست و براي همه ي سنين و چه بانوان و چه آقايان طراحي شده است و در بازار به فروش مي رسد. اسپري خوشبو کننده بدن انواع مختلفي دارد و با برند هاي مختلف وارد بازار شده است. اسپري خوشبو کننده بدن مردانه و اسپري خوشبو کننده بدن زنانه جزو پرفروش ترين هاي اسپري خوشبو کننده بدن هستند.
اسپري خوشبو کننده بدن در دو مدل مختلف خوشبو کننده و ضد تعريق توليد شده و وارد بازار شده است. اسپري ضد تعريق حاوي ترکيباتي است است که بدن شما را عاري از هرگونه بوي بد ناشي از عرق مي کند و اين اجازه را نمي دهد که بدن شما بيش از اندازه عرق کند.
در بيشتر اسپري خوشبو کننده بدن ها هم اين ترکيبات ضد تعريقي وجود دارد با اين تفاوت که در اسپري خوشبو کننده بدن اسانس هاي خوشبو کننده وجود دارد و با ماندگاري هاي متفاوتي که دارند بدن شما را خوشبو نگه مي دارند.
اسپري خوشبو کننده بدن سي گل ، اسپري خوشبو کننده بدن ماي ، اسپري خوشبو کننده بدن نيوا ، اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت و ..... برندهاي پرفروش و معروف در توليد اسپري خوشبو کننده بدن هستند.

اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت

اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت با به کارگيري ايده هاي متفکرانه در توليد اسپري خوشبو کننده بدن توانسته است در دل مصرف کنندگان محصولاتش حسابي جا باز کند. همانطور که مي دانيد براي افراد بسيار مهم است که بدنشان و لباس هايشان بوي خوبي بدهد. اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت علاوه بر اسانس هاي معرکه اي که دارد ، خط بوي بسيار خوبي دارد و وجود همين نقطه مثبت در اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت درصد بيشتري از محبوبيت اين محصول را به خود اختصاص داده است. همچنين اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت ماندگاري بالايي نسبت به اسپري خوشبو کننده بدن هاي ديگر دارد. انواع اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت ماندگاري در بين 48 تا 72 ساعت دارد.
اسپري خوشبو کننده بدن پلي هات مومنت هم براي آقايان و هم براي خانم ها مورد استفاده قرار مي گيرد. اسپري خوشبو کننده بدن زنانه پلي هات مومنت با رايحه هاي گرم و شيرين ، خنک و شيرين و ... موجود است. و اما اسپري خوشبو کننده بدن مردانه پلي هات مومنت با رايحه هاي تلخ ، خنک و تلخ، خنک و تند، معتدل و تلخ، گرم و تلخ و گرم و تند موجود مي باشد.


اسپري خوشبو کننده بدن در دو ساختار مختلف اسپري خوشبو کننده بدن اکليلي و اسپري خوشبو کننده بدن بدون اکليل توليد شده است.
اسپري خوشبو کننده بدن بهتر است بعد از استحمام استفاده شود تا ماندگاري آن بيشتر شود و همچنين بوي دلنشين آن بيشتر به مشام برسد. براي بيشتر کردن زمان ماندگاري اسپري خوشبو کننده بدن خود آن را در ناحيه هايي از بدن که داراي نبض هستند اسپري کنيد. همچنين نکته ي ديگري که وجود دارد اسپري خوشبو کننده بدن را مستقيما روي بدن يا لباستان اسپري نکنيد با کمي فاصله اين کار را انجام دهيد.
خريد اسپري خوشبو کننده بدن بهتر است از مراکز فروش معتبر و فروشگاه هاي اينترنتي مطمئن صورت بگيرد. خريد اينترنتي اسپري خوشبو کننده بدن و جديدترين و نازل ترين قيمت اسپري خوشبو کننده بدن را از فروشگاه اينترنتي شبانه روز پيگيري کنيد. فروشگاه اينترنتي شبانه روز با فروش عمده اسپري خوشبو کننده بدن اصفهان و تهران موفقيت زيادي در اين زمينه کسب کرده است.

اسپری خوشبو کننده بدن زنانه پلی هات مومنت مدل LANCOME LA VIE EST BELLE با رایحه ی گرم و شیرینی که دارد بسیار مورد علاقه ی بانوان قرار گرفته است.

نوع رایحه

رایحه : گرم و شیرین
طبع : گرم

سایر مشخصات محصول

حجم : 200 میلی لیتر
مناسب برای : خانم ها
نوع : اسپری معمولی
ماندگاری : 48 ساعت
در :
قفل :
الکل :
برند : پلی هات
شماره مجوز : 1064/ظ/34
صادر کننده مجوز : سازمان غذا و دارو

محصولات مرتبط