روش های ارسال

روش های ارسال کالا در فروشگاه شبانه روز به سه طریق انجام می شود :

تحویل کالا و پرداخت وجه در محل (ویژه اصفهان) :
در این روش شهروندان اصفهانی می توانند هنگام خرید کالا از سایت شبانه روز آدرس دقیق خود را وارد نموده و گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایند و یا ازطریق تماس با واحد ارتباط با مشتریان 36225397-031 سفارش خود را اعلام کرده و از طریق پیک ویژه شرکت شبانه روز کالا به آدرس مشتری ارسال می شود و ایشان مبلغ کالای خود را همان جا به پیک ویژه شرکت پرداخت می کند. مشتری می تواند مبلغ کالا را هم به صورت نقدی به پیک پرداخت نماید، هم از طریق دستگاه POS وجه خود را با کارت واریز نماید.

تیپاکس :

تیپاکس نام سرویس پستی سریعی است که تمام مرسولات را با سریعترین روش ممکن از 24 الی 72 ساعت به دست مشتریان می رساند.

این شرکت دارای بیش از ۵۰ سال سابقه کاری در این زمینه بوده و تمام کالای ارسالی را قبل از ارسال بیمه می کند تا هر دو طرف (فروشنده و مشتری) در صورت بروز اتفاقات ناشی از عوامل طبیعی و یا غیر طبیعی دچار زیان مالی نگردند.

سفارش هایی که محل تحویل آنها شهرهایی باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، علاوه بر پست پیشتاز از این سرویس نیز می‏ توانند استفاده کنند.

تیپاکس بهترین گزینه برای ارسال کالاهایی همانند تابلو و فرش است و از نظر سرعت و امنیت بهترین گزینه می باشد.

در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند:

آبادان – آستارا – آمل – ابهر و خرمدره – اسلام آباد غرب – اراک – اردبیل – ارومیه – اصفهان – انزلی – اهواز – ایلام – بابل – بابلسر – بجنورد – بروجرد – بناب – بندر عباس – بوشهر – بوکان – بهشهر – بیرجند – تاکستان – تالش – تبریز – تربت حیدریه – تنکابن – جهرم – چالوس – خرم آباد – دامغان – دزفول – رامسر – رشت – رفسنجان – رودسر – رودبار – زاهدان – زنجان – ساری – ساوه – سبزوار – سمنان – سنندج – سیرجان – شاهرود – شاهین شهر – شوشتر – شهرضا – شهر بابک – شهر کرد – شهر صنعتی البرز – شیراز – علی آباد – فسا – قائمشهر – قروه – قزوین – قم – کازرون – کاشان –کیش- کرج – کرمان – کرمانشاه – گرگان – گنبد – لاهیجان – لنگرود – مراغه – مرودشت – مشهد – ملایر – مهاباد – میاندوآب – میبد – نجف آباد – نکا – نهاوند – نیشابور – همدان – یاسوج – یزد

این هزینه برای اکثر شهرها حدود 22000 تومان می باشد که به مبلغ کالا در حین خرید اضافه می شود و مشتری آن را پرداخت می کند.

پست پیشتاز :

سریع‌ترین سرویس پستی کشور ایران، پست پیشتاز است که کلیه عملیات پستی آن از لحظه قبول مرسولات تا توزیع آن‌ها در داخل و خارج از کشور ایران، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. در حال حاضر، مرسولات قبول شده در تهران به مقصد مراکز استان‌های همجوار ظرف مدت 24 ساعت به گیرندگان تحویل داده می‌شود. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز درون شهری به گیرنده 24 ساعت و برای شهرستان‌ها 24 تا 72 ساعت است. این زمان در خارج از کشور متغیر می‌باشد.البته مدت های ذکر شده در روز های کاری میباشد و در روزهای تعطیل سرویس دهی انجام نمیگیرد.

این هزینه برای اکثر شهرها حدود 19000 تومان می باشد که به مبلغ کالا در حین خرید اضافه می شود و مشتری آن را پرداخت می کند.